ÇADIRCI RAMİS -  ÇADIR - ÇARDAK - TENTE - ŞEMSİYE KİRALAMA  Türkiye geneli çadır, çardak, palmiye ve piramit soba kiralama 0 537 494 85 65

 

Çadırcı Ramis olarak ünlenen Ramis dayı Ankara da çadır kiralaması ile sektöre uzun yıllar önce başlamış ve sektörde öncülük yapmıştır. Küçüklüğünden beri çadır dikim işinde çalışan Ramis dayı nın çadır merakı onu gençlik yıllarında bırakmamıştır. Gazebo çadır dan, büyük çelik ve alüminyum konstrüksiyonlara kadar çadırları tek başına gece gündüz demeden çalışıp yapan çadırcı Ramis dayı lakabını bu yıllardan almaktadır. Çadır kiralama ve satışını yapmaya başlayan çadırcı Ramis dayı lakabının hakkını vererek kısa sürede çevre illerden çadır, çardak, tente talepleri almıştır. Günümüzde hızla artmakta olan organizasyon ve açık alan etkinlikleri çadırcı Ramis dayıyı bugün bulunduğu konuma getirmiştir. Türkiye geneli sayısız depoları ve çadır çeşitleri olan çadırcı Ramis dayı artık Türkiye de tüm il ve ilçelere çadır, çardak, tente, güneşlik, şemsiye kiraya vermektedir ve aynı zamanda satmaktadır. Çadırcı Ramis dayı olarak bilinen Ramis bey aynı zamanda çadırların efendisi olarak ta anılmaktadır.

 

Başta Ankara, Bursa, İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası, Kocaeli, Antalya, Adana, Mersin olmak üzere Türkiye nin dört bir yanın da çadır, çardak, şemsiye, gölgelik kiralama hizmeti vermekteyiz. Düğün, nişan, fuar, açık hava etkinlikleri, kermes, parti gibi özel gün ve etkinlikleriniz için çadır, çardak kiralama, şemsiye gölgelik kiralama, tente kiralama, palmiye ve piramit soba ısıtıcı kiralama, seyyar tuvalet ve duşakabin kiralama, sandalye masa kiralama, ekipman kiralama hizmeti vermekteyiz.

Türkiye genelinde Profesyonel Kiralık Çadır hizmeti verdiğimiz internet sitemize hoş geldiniz. Çadır kiralaması fiyatlarımızın diğer firmalardan daha istikrarlı ve standart olması kaliteli işçiliğimiz ile birlikte ele alındığında yapmış olduğunuz organizasyonların sorunsuz ve kaliteli olmasını sağlamaktadır. Kiralama yapacağınız çadır ürünlerimiz için farklı model , büyüklük ve görsellikleri için her türlü sorularınızı firma personellerimiz üzerinden öğrenebilirsiniz.

 

Kiralık çadır ürünlerimizde yurt içinde tüm il ve ilçeler için kiralama yapıyoruz. Türkiye nin tüm illerinde depolarımızdan yıpranmamış ürünlerimiz çadırlarımız ile sizlere kiralama hizmeti veriyoruz.

Yağmurlu havalarda olumsuz hava koşullarından korunma ve organizasyonunuzun yarıda kalmaması için firmamızdan çadır, çardak kiralama hizmeti alabilirsiniz. Kiralayacağınız ürünler firmamız ekibi tarafından belirttiğiniz adreste kurulumu yapılır. Kurulumu yapılan çadırlar kiralama sözleşmesi ile size sağlam bir şekilde teslim edilir. Organizasyon bittiğinde yine ekibimiz tarafından çadırlar teslim alınır. Çadır kiralama bölgeleri kiralama yapacağınız il bilgisi ve fiyat bilgisi hakkında detaylı bilgi almak için çadır kiralama ve satışı alanlarında lider firma Çadırcı Ramis i arayınız.

 

Düğün çadırı kiralama, fuar çadırı kiralama, konser çadırı kiralama, iftar ramazan çadırı kiralama, gazebo portatif kolay kurulum tente güneşlik kiralama, kermes çadırı kiralama, şemsiye gölgelik kiralama, organizasyon ekipman kiralama hizmetimizden yararlanmak ve detaylı bilgi almak için Çadırcı Ramis i arayınız.

Çadırcı Ramis iletişim bilgisi; 0 537 494 85 65

 

Çadır kiralama örnek resimlerimiz ;

  

 

Türkiye genelinde tüm il ve ilçeler için kiralık çadır hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

 

Türkiye geneli kiralama yapacağınız çadır çeşitlerimiz ;

Çadır Kiralık Çadır Tente Branda
Gölgelik Şemsiye Çardak Kamelya
Depo Çadırı Kiralık Şemsiye İftar Çadırı Fuar Çadırı
Parti Çadırı Piknik Çadırı Düğün Çadırı Ramazan Çadırı
Kamp Çadırı Kiralama Şantiye Çadırı Yarasa Çadır Otağ Çadırı
Eğlence Çadırı Tören Çadırı Kubbe Çadır Çelik Konstrüksiyon Çadır
Alüminyum Hi-Tech Çadır Full Transpalan HI-TECH Çadır Tünel Çadır Sistemi Örümcek Çadır
Tribün Sistemli Tente Pagoda Çadır Sistemi Emporium Çadır Sistemi Şantiye Çadırı
Kubbeli Tente Davet Çadırı Dome Çadır Şeffaf Tente
Tören Çadırı Hangar Çadırı Mağaza Çadırı İndirim Çadırı
Outlet Çadırı Piknik Çadırı Büyük Çadır Düğün Çadırı
Kurbanlık Hayvan Çadırı

Türkiye geneli çadır kiralama hizmet bölgelerimiz ;

Adana , Adıyaman , Ağrı , Afyon , Aksaray , Amasya , Ankara , Antalya , Ardahan , Artvin , Aydın , Balıkesir , Bartın , Batman , Bayburt , Bolu , Burdur , Bursa , Bilecik , Bingöl , Bitlis , Çanakkale , Çankırı , Çorum , Denizli , Diyarbakır , Düzce , Edirne , Elazığ , Erzurum , Erzincan , Eskişehir , Gaziantep , Gümüşhane , Giresun , Hakkari , Hatay , Iğdır , Kahramanmaraş , Karabük , Karaman , Kars , Kastamonu , Kayseri , Kıbrıs , Kırıkkale , Kırklareli , Kırşehir , Kocaeli , Konya , Kilis , Kütahya , Malatya , Manisa , Mardin , Mersin , Muğla , Muş , Nevşehir , Niğde , Ordu , Osmaniye , Rize , Sakarya , Samsun , Sinop , Sivas , Siirt , Tekirdağ , Tokat , Trabzon , Tunceli , Uşak , Van , Yalova , Yozgat , İsparta , İstanbul , İzmir , İzmit , Zonguldak , Şanlıurfa , Şırnak illeri için firmamızdan çadır, çardak, ekipmani şemsiye, palmiye soba, piramit soba kiralayabilir veya en ucuz uygun fiyatlar ile satın alabilirsiniz.

 Çadır kiralama , Kamelya çardak tente şemsiye kiralama , Isıtıcı soba kiralama , palmiye soba satışı ve kiralaması , çadır kiralama , kiralık çardak , Portatif seyyar wc tuvalet kiralama İrtibat için kurumsal hattımız;

0 850 885 13 65
 

ÇADIR - ÇARDAK - ŞEMSİYE- TENTE KİRALAMA ŞUBELERİMİZ

ANKARA 0 312 429 02 49 

 İZMİR 0 850 885 13 65

İSTANBUL 0 850 885 09 05 ANADOLU YAKASI

İSTANBUL 0 850 885 20 19 AVRUPA YAKASI

GAZİANTEP  0 850 885 13 65

KAYSERİ 0 850 885 09 05

ANTALYA  0 850 885 20 29

 ESKİŞEHİR  0 850 885 20 19

KONYA  0 850 885 13 65

 BURSA   0 850 885 09 05

SAMSUN  0 850 885 20 19

  KOCAELİ   0 850 885 20 29

ADANA  0 850 885 13 65

MERSİN   0 850 885 09 05

Çadır Kiralama Cep telefonu irtibat bilgilerimiz ;

0 537 494 85 65
 

www.cadirciramis.com

Her konuda soru ve düşünceleriniz için ; info@cadirciramis.com

Mobil sitemiz ; http://m.cadirciramis.com

Çadır kiralama için qr kod iletişim bilgilerimiz.

 0 850 885 13 65

  Ana Sayfamız
  Kiralık Çadır
  Soba Kiralama
  Kiralık Ekipmanlar
 

3 e 3 metre gazebo çadır tente güneşlik  kiralama

4 e 4 metre gazebo çadır tente güneşlik portatif çadır kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Düğün organizasyonu çadırları kiralama hizmeti veriyoruz.

8 e 8 metre, 3*6 metre, 4*6 metre gazebo pratik portatif çadır tente çardak kiralaması hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

2 ye 2 çadır kiralaması hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Kiralık parti ve dinlenme fuar çadırları için farklı ürün tercihi yapabilirsiniz.

 

Kiralık çadır fiyatları için en uygun teklifi 0 850 885 13 65 numaralı telefonumuzu arayarak öğrenebilirsiniz.

 

Kiralık çadır ürünleri için sizlere çok fazla seçim alternatifi vermekteyiz.

 

 

 

 ŞEMSİYE KİRALAMA HİZMETİMİZDEN YARARLANABİLİRSİNİZ.

Kiralık şemsiye için farklı alternatiflerimizden yararlanabilirsiniz.

 

 

 

 

Çadrıcı Ramis firmamızdan 2 ye 2 , 3 e 3 ve 4 e 4 şemsiye kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz.


ÇADIRCI RAMİS ÇADIR ÇARDAK TENTE PORTATİF GAZEBO GÜNEŞLİK ŞEMSİYE KİRALAMA VE SATIŞI

 


 

Çadırcı Ramis adı ile ünlenen Türkiye nin çadır, çardak, gazebo, tente, şemsiye, palmiye soba, piramit soba, fuar organizasyon ekipmanları ihtiyacını  karşılayan en ucuz uygun fiyatlar ile kiralayan ve satan kurumsallaşmış firmadır. İletişim; 0 537 494 85 65